MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8862080
nr 886 2080
Byrå
Haupt-stil, stenskiva, längd: 98, djup: 54, höjd: 82
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 april 2014
kl 19:45:25
7/4 19:35:26
Byrå
Kondition: slitage, skador
nr 886 2080
Byrå
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 1.000 kr |
måndag 7 april 2014 |
| 7/4 19:35:26 | 1 | Vinnande bud |